• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جراحی پلاستیک بینی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
#1
جراحی پلاستیک بینی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

[عکس: d383d2a7f18b38f50f531c6f6759cc5a_M.jpg]

جراحی پلاستیک بینی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی    

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی که پرطرفدارترین جراحی ها به شمار می رود معمولا توسط یک جراح گوش و حلق وبینی صورت می گیرد و پزشک باید تبحر کافی در این امر داشته باشد .چرا که اگر جراحی زیبایی بینی به طور صحیح انجام نشود باعث بروز عوارض و مشکلاتی در بیمار خواهد شد و قابل جبران نخواهد بود . به همین دلیل قبل از اقدام به جراحی زیبایی بینی حتما از پزشک جراح خود مطمئن شوید .

جراح بینی خوب و ایده آل


برای پیشگیری از عوارض همانند جای زخم و اسکار در بینی باید پزشک دارای تخصص و مجرب باشد و مهارت کافی را در امر جراحی زیبایی بینی داشته باشد و آینده نگر باشد . اگر پزشک جراح مهارت های لازم را داشته باشد شما را در رسیدن به نتیجه خوب و بینی ایده آل کمک خواهد کرد .
بینی خوب چه خصوصیاتی دارد؟

از نظر زیبایی بینی خوب سلیقه ای می باشد و بینی که از نظر من زیباست ممکن است از نظر شخص دیگری زیبا نباشد اما در کل بینی زیبا به بینی گفته می شود که هیچ ایرادی نداشته باشد و متناسب با صورت فرد باشد .بعضی از بینی ها ممکن است به صورت فردی بیاید و در صورت شخص دیگری زیبایی و هماهنگی نداشته باشد . به همین خاطر اندازه و شکل بینی باید هماهنگ با سایر اجزای صورت فرد باشد .پس قبل از جراحی زیبایی بینی , بینی که انتظار دارید را متناسب با صورت خود انتخاب کنید . 
از آنجا که جراحی زیبایی بینی یکی از سخت ترین جراحی های زیبایی به شمار می رود اگر جراحی به شکل ناشیانه انجام شود موجب بد فرم شدن بینی خواهد شد که در بسیاری از موارد برگشت اپذیر خواهد بود . 
هیچ عمل زیبایی بدون ایراد نخواهد بود اما پزشکان جراح سعی در این دارند که  ایراد جراحی زیبایی بینی را به حداقل برسانند .
پاسخ


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


کاربران در حال بازدید این موضوع:
1 مهمان


کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به قشم ولتاژ می باشد. طراحی و اجرا توسط