• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه فهرست بندی انواع طراحی سایت در گوگل
#1
نحوه فهرست بندی انواع طراحی سایت در گوگل


نحوه فهرست بندی انواع طراحی سایت در گوگل 
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت در تهران گوگل تصمیم دارد در طراحی سایت در طی چند ماه آینده عبارت هایی را در الویت قرار بدهد که هنگام سرچ در اولویت قرار بگیرند. بی شک این اولین بار نیست که گوگل دم از انتشار این اخبار در طراحی سایت می زند در طی سال های 94 تا 95 این امکانات به جریان انداخت و در اولویت قرارر داد. در سال 94 در قوانین الگوریتمش قرار داد در همان سال الگوریتمی را در طراحی سایت شرکت ها قرار داد که در وب سایت بهینه سازی موبایل در صفحه نتایج کسب می کنند. 
همچنین صفحات پر سرعت موبایل را به نمایش گذاشت که توانایی این را داشته باشند که کاربران موبایل بتوانند طراحی سایت هایی که ظرفیت بار گذاری قوی دارند را انتخاب کند ودر طراحی سایت فهرست بندی جدید باید تجربه کاربری موبایل را با اینترنت بالا ببرد و نمی دانیم چه تاثیری بروی کاربر کامپیوتر دارد. ساخت سایت که یکی از بهترین و کارآمدترین خدمات وب سایت سایتکد می باشد به راحتی برای مشتری های عزیز قابل اجرا می باشد.

روش های فهرست بندی طراحی سایت
با توجه به این موضوع که سرچ دسکتاپی در طراحی سایت دارای جمعیت کمتری است و اولویت خیلی از کاربران هنوز اطلاعاتی مبنی بر نحوه اثر این فهرست بندی موبایل درطراحی سایت در دسترس عموم نداریم و سوالات زیادی بی جواب مانده است به عنوان مثال اگر قرار است فهرست بندی موبایل در اولویت فهرست بندی ها قرار بگیرد آیا کاربران در طراحی سایت می توانند از طریق کامپیوتر گوگل را سرچ کنند و آیا موبایل می تواند فهرست بندی محتوا و فهرست را به نمایش بگذارد. آیا ممکن است این اطلاعات در طراحی سایت قدیمی شوند و فهرست بندی جدیدی انتشار یابد.
جستجوی طراحی سایت به کمک گوگل
به چه صورت جستجوی کامپیوتری منسوخ می شود و چه اثری بروی کامپیوتر دارد. بهترین روش در طراحی سایت این احتمال است که گوگل با درست کردن فهرست بندی موبایل روش برگذاری الگوریتمش را تغییر بدهد. در حال حاضر برای اینگه گوگل بتواند فهرست بندی موبایل را در طراحی سایت برای کاربران عوض کند و برای اینکه با این فهرست بندی بروی موبایل بتواند روش اجرای الگوریتم را تغییر بدهد از داده های کامپیوتر استفاده می کند مانند لینک ها و سرعت صفحات طراحی سایت که نشونه های کاربرهنگام استفاده از موبایل است.
پاسخ


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


کاربران در حال بازدید این موضوع:
1 مهمان


کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به قشم ولتاژ می باشد. طراحی و اجرا توسط