• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در اجاره باغ تالار این موارد را در نظر بگيريد
#1
شما مي توانيد مراسم عروسي خود را در تالار، در ساحل و در کنار دريا، در مکان هاي تاريخي و يا در [/url][url=http://forum.qeshmvoltage.com/<font color=#222222 data-scefontsize=x-small style=font-size:x-small face=Arial, sans-serif]باغ تالاربرگزار کنيد. اين انتخاب با توجه به دسترسي شما به چنين محيط ها و همچنين بودجه اقتصادي شما و صد البته علايق شما براي انتخاب هر کدام از اين مکان ها انجام مي شود.
 
باغ تالار يکي از مکان هايي است که طرفدارن زياد و خاصّ خود را دارد و افراد زيادي ترجيح مي دهند مراسم عروسي خود را در چنين محيط هايي برگزار کنند و با اجاره يک  تالارکوچک، به بهترين نحو از مهمانان خود پذيرايي کنند؛ چه چيز بهتر از برگزاري جشن عروسي در محيطي سرسبز که طراوات و سرسبزي آن باعث سر زندگي شما و مهماناتان شود و شور و هيجان جشن شما را دو چندان کند و خاطره آن را براي هميشه در ذهن ها جاري و ساري کند!
باغ عروسي يا همان [/url][url=http://forum.qeshmvoltage.com/<font color=#222222 data-scefontsize=x-small style=font-size:x-small face=Arial, sans-serif]باغ تالارهمانطور که از اسمش پيداست، تالاري است که در فضا و محيطي باز و سر سبز و مشابه به باغ ساخته و بنا شده است. در شهرهاي بزرگ و صنعتي، باغ تالارها معمولاً در حومه هاي ورودي شهر که اغلب آب و هواي مناسب تري دارد ساخته مي شوند. علاوه بر باغ تالارهايي که در کشور ما اينگونه ساخته شده و وجود دارند، اصطلاحي به نام «باغ کوه عروسي» يا "Mountain Wedding Garden   " در کشورهاي اروپايي وجود دارد که در آنجا مراسم ازدواج در يک محيط کاملاً طبيعي، در کوهستان، در فصلي که سرسبزي و شادابي در محيط وجود دارد برگزار مي شود؛ تفاوت باغ کوه با باغ تالار در نبود سازه هاي چهارچوبه اي است که به دست انسان بنا مي شود، تنها حالتي که ممکن است در باغ کوه عروسي توسط انسان ها دست برده شده باشد، ايجاد پله کان هاي سنگي است که در کوه ايجاد مي شود تا رفت و آمد را تسهيل کند؛ در اينجا همه چيز طبيعي است و چيزي جز سادگي و لطافت ديده نمي شود. در کشور ما، ايران نيز چنين محيط هايي کم نيست، اما مي توان گفت که تبليغات و مرسوم کردن ازدواج در چنين محيط هايي ناديده گرفته شده است و مي توان به راحتي و بدون هزينه هاي اضافي، در فصول مناسب از اين محيط ها استفاده کرد.
در اجاره باغ تالار موارد زير را در نظر بگيريد:
از آنجا که در شهرهاي بزرگ و صنعتي، باغ تالارها در حومه شهر و يا در ورودي هاي اين شهرها قرار دارند، اگر محل سکونت شما در مرکز شهر قرار گرفته، باغ عروسي يا باغ تالاري را انتخاب کنيد که نزديک ترين فاصله را به محل زندگي شما داشته باشد.
فصل را در نظر داشته باشيد. استفاده از باغ تالار در فصول سرد و در ماه هايي که سرد نيست اما امکان بارندگي وجود دارد، مناسب نمي باشد.
در باغ تالار ها معمولاً استخر يا حوضچه هاي آب وجود دارد که ببر زيبايي آن مي افزايد، اگر دوست دريد اين زيبايي را دوچندان مي کنيد، مي توانيد از گل آرايي هاي مختلف بر روي آب استفاده کنيد و براي زيبا تر کردن آن از شمع هاي تزئيني بهره ببريد.
در انتخاب باغ تالار مورد نظر، علاوه بر زيبايي ظاهري باغ تالار به موارد جانبي از جمله نظافت و تمييز بودن محيط باغ تالار، بهداشت آشپزخانه، روميزي ها، ظرفيت پارکينگ، کيفيت غذا، دي جي يا گروه موزيک، هزينه ورودي و مسقف بودن يا نبودن آن را در نظر داشته باشيد.
پاسخ
#2
من با تور استانبول که رفته بودم سفر، از نزدیک دیدم که این مواردو رعایت می کردن.
پاسخ


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


کاربران در حال بازدید این موضوع:
1 مهمان


کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به قشم ولتاژ می باشد. طراحی و اجرا توسط