لینک های مفید

سایت قشم ولتاژ

سایت کینکو فارسی

فروشگاه آنلاین قشم ولتاژ

فروشگاه آنلاین قشم ولتاژ

لیست دوره های آموزشی ما


کاربران حاضر
ما 114 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 5 کاربر عضو | 109 مهمان
AdaReinke0، BeauReel09، ErnestoFre، IsiahIvh43، SheriGwk6

آدرس ما
آدرس : تهران-خیابان لاله زار نو-بین کوشک و منوچهری-کوچه مصباح کریمی-پلاک14 واحد 10

تماس با ما
تلفن : 66733040 021
فکس: 66760281 021

انجمن تخصصی شرکت مهندسی برق و الکترونیک قشم ولتاژ
به بزرگترین انجمن تخصصی اتوماسیون صنعتی زیمنس و کینکو خوش آمدید

  راهنمای مفصل برای جریان کاربری در طراحی وبسایت
ارسال‌شده توسط: hostcode - 07-31-2019, 10:20 PM - انجمن: simatic S5/step 5 - بدون‌پاسخ

راهنمای مفصل برای جریان کاربری در طراحی وب
طراحی رابط کاربری
 


[عکس: %D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%...%D8%A8.jpg]امیدوارم که ما، طراحان وب، به یاد داشته باشیم که طراحی وب سایت فقط در مورد "چگونگی ظاهر آن" نیست بلکه در مورد "چگونه کارایی" است!  برای طراحان لازم است که با مشتری خود بنشینند و هدف اصلی طراحی کلی را درک کنند. آیا آنها به دنبال فروش هستند یا به دنبال یک صفحه هستند که  بازدید کنندگان را ترغیب به ثبت  ایمیل خود  کنند؟
ببینید طراحان وب باید درک کنند که پاسخ مثبت سوالات ذکر شده  معنی موفقیت کار نیست: 
آیا طراحی جدید را دوست دارید؟
طرح جدید چطور است؟
شما درباره UI چه فکر می کنید؟ آیا چشمگیر است؟
مشتریان ممکن است پاسخ مثبت به این سوالات دهند، اما دیر یا زود متوجه خواهند شد که واکنش مثبت آنها برای زیاد هم خوب نیست. در انتها  وبسایتی اهمیت دارد و سودمند است که هدف مشتری را تامین کند 


[عکس: 0.jpg]


اگر یک پروژه طراحی وب سایت دارید، به چگونه جریان کاربر  طرح سودمند برای پروژه فکر کنید . دو نکته مهم که به شما کمک می کند تا جریان واقعی کاربر را بررسی کنید و نحوه طراحی آنها را بیابید: 
کسب و کار وب سایت - این اقدامات را  تصمیمات مربوط مشتری تعیین می کند.
اهداف کاربر - این بیشتر برای کاربر نهایی است. خواسته و نیازهای آنها چیست؟ در پایان، همه چیز در مورد رضایت  کاربر نهایی است.
کاربر شما هدف شماست 
 در مورد اهمیت جریان کاربر برای یک وب سایت بحث می کنیم. کار طراح وب سایت برای درک کاربران و نیازهای آنها مهم است. لازم است که با مطالعه دقیق  وب سایت و نوع محصول نهایی که مشتری انتظار دارد شروع شود. برخی از اهداف کاربر برای شروع شما عبارتند از:

پیدا کردن محتوای خاص
خرید یک محصول
خرید یک هدیه برای کسی (که از خرید یک محصول برای خودتان متفاوت است).

 اهداف کسب و کار که مشتریان می خواهند راه اندازی یک وبسایت که شامل چنین الزامات مبتنی بر کاربر است ممکن است باشد:
افزایش پایگاه مشترک
فروش یک محصول خاص
کسب رهبری می کند
فروش محصول از طریق سایت های شبکه های اجتماعی با کمک تبلیغ کاربران.
ایجاد یک پایگاه داده از جزئیات تماس.   
طراح وبسایت که به وضوح نیازهای را درک می کند (کاربر و مشتری) اهمیت بیشتری برای جریان کاربر قایل است. 
تعریف شروع و پایان جریان کاربر شما

جریان کاربر یک نمودار حالت  است که مسیری را مشخص می کند که کاربر هنگام بازدید از یک وب سایت خاص پیروی می کند. ما باید نقطه اولیه را از جایی که کاربر شروع می کند و جایی که باید پایان یابد را درک کنید. این دو نقطه است که طراح وب سایت باید فضای خود را برش دهد تا کاربر راحتی لازم را فراهم کند. 
[عکس: 1.jpg]


رسانه های معمولی که از طریق آن کاربر می تواند به وب سایت شما وارد شود عبارتند از: 
سوالات مهم در نظر بگیرید

هنگام طراحی جریان کاربر، مهم است که درک کنید که تجزیه و تحلیل دقیق الزامات ضروری است. طراحان وب باید یک مصاحبه عمیق با مشتریان خود داشته باشند تا تصویری واضح از آنچه کاربران به دنبال آن هستند، بدست آورند. به نظر می رسد، هر کسی می تواند اطلاعاتی را جمع آوری کند بر پایه حدس و گمان، اما این چگونگی طراحی یک جریان کاربر وب سایت نیست.


[عکس: 2.jpg]


 سوالات زیر و اضافه کردن چند مورد دیگر بنا به تصمیم خودتان. می تواند کمک بزرگی برای طراحی جریان کاربر باشد:
چه ویژگی های منحصر به فردی از وب سایت یا محصول شما بیشتر  برای کاربر نهایی جذاب  است؟
کدام نوع از کاربران می خواهید از این ویژگی ها استفاده کنید؟
چرا آنها می خواهند از این ویژگی ها استفاده کنند؟
آیا خواسته های دیگری برای این کاربران وجود دارد؟
مشکلات این خواسته ها چیست؟
چه نوع سوالاتی در مورد وب سایت یا محصول شما دارند؟
تردید آنها چیست؟
 چه نوع اطلاعاتی می خواهند؟
چگونه می توان کاربر را به لحاظ احساسی ترغیب  کرد تا اقدامات مورد نظر را انجام دهد؟
اطلاعات کریستالی را پاک کنید
مهم نیست که ما چه می خواهیم، ما باید اهمیت اطلاعات کریستالی را پاک کنیم. اطلاعات کریستالی اطلاعات مبهم و پیش فرض ماست که با هدف تسریع انجام پروژه در ذهن داریم. من موافقم که بسیاری از ما در اینجا برای به دست آوردن پول این مطلب را دنبال می کنیم و همه ما متعهد به انجام هر کاری هستیم که به ما کمک خواهد کرد که به این هدف برسیم، اما این بدان معنا نیست که ما فقط برای چند دلار اضافی کاربران نهایی را  فریب می دهیم.   هدف از Flow User این است که شکاف هایی را که هنگام طراحی یک وب سایت باقی مانده است را پر کنید. این کار با پیگیری جریان کاربر دقیق انجام   می شود. هر اشاره گر کوچکی را که مربوط به کاربر است پوشش می دهد. ببینید، هدف طراح وب سایت اینست که فرایند تفکر کاربر را به گونه ای تنظیم کنید که مصمم باشد که اقداماتی را که وب سایت طراحی شده انجام دهد.  
بهینه سازی این موارد در هر مرحله به کاربر کمک می کند. در زیر یرخی اشاره گرها به فرایند تفکر کاربر آمده است : 

هر گام (یا صفحه وب) که کاربران بازدید می کنند، باید یک تصویر بسیار واضح از آنچه در کل فرایند انجام می شود و نحوه استفاده کاربر در اقدام بعدی، ارائه شود.
 اگر کاربران اقدامات دلخواه شما را انجام دهند مزایای اضافی را به آنها بدهید. همچنین، اطمینان حاصل کنید که این مزایا ارزش زمان کاربر را دارد.
اطلاعات ارائه شده باید به راحتی قابل هضم باشند و کاربر نباید احساس کند که آنها  گنگ هستند.
در صورتی که اطلاعات اضافی از کاربر بخواهید، آن را فقط به صورت اختیاری مطرح کنید.

پایان

جریان کاربر یک علم است و نمیتواند پس از خواندن چند راهنمایی ساده تسلط یابد. این یک فرایند زمان گیر است و مستلزم تلاش طراحان برای دستیابی به نتایج مثبت است. 

مقالات مرتبط
[عکس: .jpg]
[/url]
[url=http://magbot.ir//%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%AF%D8%B1-SEO-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3][عکس: %D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D9%86%D9%88%D8...%D8%B3.jpg]

نحوه نوشتن یک پست بلاگ بهینه شده ( SEO )در وردپرس
[عکس: %D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8...%D8%A8.jpg]
بهترین شیوه های طراحی وب برای مقابله با وب سایت رقیب


  کارت حافظه microSD
ارسال‌شده توسط: nuage - 10-29-2018, 07:01 PM - انجمن: simatic S5/step 5 - پاسخ‌ها (2)

کارت حافظه microSD به دلیل اندازه کوچک‌تر خود در مقایسه با سایز اصلی و مینی کارت‌های SD در اکثر گوشی‌های هوشمند با ظرفیت‌های مختلف قابل استفاده است. به غیر از گوشی‌های آیفون اپل، سایر گوشی‌ها بسته به تراشه خود از ظرفیت‌های مختلف کارت microSD پشتیبانی می‌کنند. کارت حافظه گوشی موبایل را امروزه می‌توان جزو موفق‌ترین دسته‌های فلش مموری تعریف کرد که در دستگاه‌هایی مانند گوشی موبایل، تبلت، دوربین‌های دیجیتال و فیلم‌برداری و گاها در لپ‌تاپ‌ها به عنوان معمول‌ترین حافظه جانبی استفاده می‌شود.  پس در نتیجه قبل از خرید  مموری موبایل به کاربران پیشنهاد می‌شود از حداکثر پتانسیل گوشی خود درباره پشتیبانی از این کارت حافظه‌ها اطمینان حاصل کنند. یکی از اشتباهات رایج در بازار خرید مموری کارت این است که در بازارهای مخصوصا عمده لفظ رم گوشی برای کارت مموری موبایل استفاده می‌شود که از نظر فنی خیلی اصطلاح صحیحی نیست. در حین خرید مموری گوشی ممکن است کاربران در کنار کارت microSD با اصطلاحات microSDHC و microSDXC نیز روبه‌رو شوند؛ تفاوت‌های زیادی بین این سه دسته از کارت‌های اس دی وجود دارند که اصلی‌ترین آنها به میزان ظرفیت ذخیره‌سازی آنها بر می‌گردد. در واقع کارت های حافظه گوشی موبایل حداکثر تا 2GB توان ذخیره‌سازی دارند. کارت‌هایی که توان ذخیره‌سازی بین 4 الی 32 گیگابایت را دارا می‌باشند نیز microSDHC نام دارند. در آخر کارت‌های microSDXC قرار دارند که با ظرفیت‌هایی بین 64 گیگابایت الی 2 ترابایت، بیشتر توان در ذخیره‌سازی داده‌ها را دارا هستند. کارت حافظه میکرو اس دی ترنسند (Transcend)، اپیسر (Apacer)، کداک (Kodak)، سن دیسک (SanDisk)، سیلیکون پاور (Silicon-Power) و ... از برندهای مطرح در زمینه تولید کارت حافظه microSD می‌باشند که اکثر محصولات خود را با گارانتی‌های مادام‌العمر یا طولانی مدت عرضه می‌کنند.


  دلایل دیر ایندکس شدن بعضی سایت ها
ارسال‌شده توسط: siterayan - 03-17-2018, 08:04 PM - انجمن: simatic S5/step 5 - بدون‌پاسخ

ایندکس اصطلاحی در طراحی سایت و سئو به معنی ثبت شدن سایت در موتورهای جستجو و نمایش برای کاربران می باشد. کاملا مشخص است که هر چه تعداد صفحات سایت شما بیشتر باشد صفحات شما در گوگل نیز بیشتر خواهد بود و در نتیجه بازدید بالاتری در گوگل خواهید داشت. به طور کل هر سایت بعد از طراحی سایت باید بعد از گذشت مدتی به صورت خودکار توسط گوگل ایندکس شود و تقریبا در ۹۰ درصد موارد این اتفاق در کمتر از یک هفته رخ می دهد . ایندکس به عوامل متعددی بستگی دارد و بحث بسیار تخصصی است و بسیاری از عوامل باعث ایندکس سریعتر سایت و بسیاری دیگر باعث تاخیر در این روند می شود. در اینجا سعی شده به بررسی بعضی از عوامل مهم در دیر ایندکس شدن سایت یا حتی ایندکس نشدن سایت بپردازیم. از شما دعوت می کنیم ادامه مقاله را با دقت مطالعه کنید.
عوامل زیادی وجود دارد که باعث ایندکس یا همان ثبت صفحات سایت شما در گوگل می شود که بسیاری از عوامل این کار را سرعت می بخشد.
- ایندکس سریع سایت توسط وب مستر بعد از طراحی سایت
چنانچه شما می خواهید بلافاصله بعد از اتمام
طراحی سایت صفحات شما در گوگل ایندکس شود می توانید توسط ابزار رایگان گوگل وبمستر این شرایط را برای خود مهیا کنید. وبمستر ابزاری رایگان است که گوگل آن را ارائه کرده و توسط آن می توانید روبات‌های گوگل را به سمت سایت خود ارسال کنید تا مطالب شما را سریع تر بازبینی کنند و در نتایج گوگل ثبت کنند. برای مثال شما سایتی با عنوان طراحی سایت در کرج راه اندازی کردید و تمایل دارید بلافاصله بعد از طراحی در گوگل ایندکس شود. به کمک وبمستر گوگل می توانید این کار را به سرعت انجام دهید.
- بروزرسانی منظم وب سایت
یکی از عوامل مهم در ایندکس سریع سایت به روز رسانی منظم سایت و ارسال اخبار و مقالات جدید و در تایم های زمانی منظم است. شما با این کار ربات های گوگل را نسبت به سایت خود پیگیر می‌کنید‌.

- کپی نکردن مطالب
از مطالب سایت دیگران کپی نکنید که این کار باعث می‌شود گوگل بداند شما چیزی در چنته ندارید پس مطالب سایت شما نیز ارزش ایندکس سریع را نخواهد داشت.

چرا سایت من دیر ایندکس می شود؟

 اگر سایت شما مدت زمان زیادی را نیاز دارد تا صفحاتش در موتورهای جستجو ثبت شود دلایل متعددی دارد. بررسی کنید و ببینید تا چه میزان مطالب شما بار فنی و محتوایی دارد. تا چه میزان مطالب شما کپی است. در طراحی سایت شما اصول اولیه سئو رعایت شده است؟ از متا تگ های مهم در صفحات خود استفاده کرده اید؟ به روز رسانی شما چقدر منظم بوده؟ از وبمستر برای ثبت سایت خودرو استفاده کرده اید؟

چنانچه موارد بالا را بررسی کنید بدون شک یکی از این موارد باعث این اتفاق است. آن را برطرف کنید و منتظر تاثیر مثبتش باشید.


  استفاده از فید در طراحی سایت ها
ارسال‌شده توسط: sitecup1 - 03-14-2018, 02:28 AM - انجمن: simatic S5/step 5 - بدون‌پاسخ

استفاده از فید در طراحی سایت هاطراحی سایت اگر تصمیم گرفته اید که در مدیرت سایت خود و در تولید محتوا سایت خود بسیار قوی و با قدرت عمل کنید و از اخرین اخبار اگاه شوید پیشنهاد ما به شما این است که از فید استفاده کنید.پیداکردن ادرس فید طراحی سایت

طراحی وب سایت اکثر سایت های خبری دارای ادرس فید اختصاصی هستند برای این منظور شما پس از مراجعه به یک سایت باید به دنبال دکمه ار اس اس یا همان فید باشید تا با کلیک نمودن روی ان فید سایت برای تان باز شود.


نحوه ی استفاده از فید طراحی سایت

روش های بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از ان برای خواندن مطالب خود استفاده کنید. در هنگام استفاده از فید اهمیتی ندارد که موقعیت یا مکان جغرافیایی شما کجاست و می توانید در منزل یا محل کار و یا هرمکان دیگری فید خود را دنبال نمایید. یکی از روش های استفاده از فید نصب برنامه ی فیدخوان بر روی رایانه ی شماست این نرم افزار امکانات زیادی را به کاربران خود ارائه می دهد و همچنین یکی از امکانات ان می توان به پشتیبانی از زبان فارسی اشاره کرد که شما با استفاده از این قابلیت به راحتی می توانید فید های سایت های فارسی را دنبال کرده و مطالعه نمایید. علاوه بر نرم افزار برخی از سایت ها نیز هستند که در این زمینه فعالیت دارند.
 

استفاده از مرورگر ها برای فید طراحی سایت

یکی از متداول ترین و بهترین روش ها برای استفاده از فید ها استفاده از مروگر ها می باشد. از جمله بهترین مرورگرهایی که امکانات فید را برای شما ارائه می کند مرورگر موزیلا فایرفاکس است. البته امروزه به دلیل پیشرفت صنعت تلفن های همراه بهره گیری از اپلیکیشن های موبایلی جایگزین استفاده از مرورگرها در بهره گیری از فید ها شده است . با این وجود هنوز هم به طور کامل برنامه های موبایلی نتوانسته اند جانشین امکانات موزیلا در قابلیت فید شوند.


استفاده از تلفن های همراه برای فید طراحی سایت

برای اینکار شما می توانید از قابلیت های فید خوان در موبایل ها استفاده کنید. برای نسخه ی اندروید برنامه های خبرخوان بسیاری طراحی و ایجاد شده اند که امروزه افراد می توانند به راحتی از این قابلیت ایجاد شده استفاده کنند. با اجرای این برنامه ها و اضافه کردن ادرس فید سایت های مورد علاقه تان به طور مرتب خواهید توانست از مطالب مورد علاقه تان استفاده کنید. و به جای اینکه هرروز سایت های مختلفی را جستجو نمایید می توانید با وارد کردن ادرس فید سایت های مورد نظرتان از مطالعه مطالب انها استفاده نمایید . طراحی سایت   طراحی سایت   طراحی سایت   طراحی سایت 


  صندوق فروشگاهی چیست؟
ارسال‌شده توسط: Mohammadhajilu - 12-20-2017, 10:32 PM - انجمن: simatic S5/step 5 - بدون‌پاسخ

صندوق فروشگاهی چیست؟ صندوق فروشگاهی، Point of Sale، Cash register راهکاری برای سرعت بخشیدن به فرایند سفارش گیری و فروش است، با صندوق فروشگاهی می توانید میزان سود و موجودی انبار را لحظه ای چک کنید، وجود صندوق فروشگاهی ظاهر زیبایی به *مراکز فروش می بخشد و*حس رضایت از خرید را به مشتری می دهد.*سیستم فروشگاهی متشکل است از بارکد خوان، فیش پرینتر، لیبل پرینتر، کشو پول و نرم افزار فروشگاهی با قرارگیری در کنار صندوق فروشگاهی لمسی یا کیبوردی یک سیستم فروشگاهی کامل را تشکیل می دهند، صندوق های فروشگاهی دستگاه های نو ظهوری هستند که به سرعت در حال توزیع و به روز شدن هستن، در هر کسب و کاری که فرایند فروش صورت می گیرد، دستگاه صندوق فروشگاهی قابل نصب و بهره گیری است، صندوق فروشگاهی انواع مختلفی دارند، پوز فروشگاهی شامل، صندوق فروشگاهی لمسی ، صندوق فروشگاهی کیبوردی ، صندوق فروشگاهی Ecr و مینی پوز های فروشگاهی سیار می شود.

اغلب صندوق های فروشگاهی نزدیک به درب خروج فروشگاه کنار نوار نقاله بر روی میز قرار می گیرد، صندوق فروشگاهی در اصل یک کامپیوتر مانتور دار با طراحی و بدنه جمع و جور مقاوم در برابر محیط فروشگاهی و رستورانی است، نسل جدید صندوق های فروشگاهی که در اکثر فروشگاه ها به چشم می خورند، دارای سیستم عامل هستند، سیستم عامل صندوق فروشگاهی امکان نصب انواع نرم افزار فروشگاهی و انبارداری را فراهم می نماید، نرم افزار فروشگاهی و صندوق فروشگاهی مکمل همدیگر اند، صندوق فروشگاهی وظیفه ی اجرا و پردازش نرم افزار را دارد و کلیه پردازش داده ها مانند فروش، گزارش گیری، خروجی انبار و غیره توسط نرم افزار انجام می شود.*POS فروشگاهی مخفف اصطلاخ لاتین POINT OF SALE است، صندوق فروشگاهی با ادغام نرم افزار و سخت افزار با هم امکان چک کردن و فروش سریع را ممکن می سازد، در بعضی مراکز صندوق های فروشگاهی توسط شبکه و اینترنت به هم متصل می شوند و فرایند فروش و کنترل انبار های بسیار بزرگ مانند هایپر استار ها را کنترل می نمایند.

اولین صندوق فروشگاهی برای جلوگیری از دزدی صندوق داران طراحی شد، نسل اول صندوق های فروشگاهی کاملا مکانیکی بودند و در چند سال آخیر پیش رفت چشم گیری داشته اند، صندوق های فروشگاهی NCR نسل دوم صندوق های فروشگاهی هستند که تنها امکان ثبت اطلاعات و چاپ بر روی نوار کاغذ را داشتند، کم کم صندوق های فروشگاهی مکانیکی جای خود را به سیستم های برقی یا دیجیتالی دادند و نسل جدید صندوق های فروشگاهی NCR CLASS 5 روانه بازار فروش شدند، پس از آن با اختراع تکنولوژی بارکد رفته رفته محصولات بارکد دار شدند و صندوق های فروشگاهی Point of sale یا همان pos با امکان اتصال به بارکد خوان پا به عرصه ی رقابتی صندوق فروشگاهی نهادند و در سال 1986 کامپیوتر فروشگاهی آغار به کار کردند.*در حال حاضر صندوق های فروشگاهی تبدیل به کامپیوتر های پیشرفته ای شده اند که مناسب دکور فروشگاه طراحی می شوند، صندوق های فروشگاهی مجهز به سخت افراز و پردازه های قدرتمندی هستند و امکان ردیابی کلا، مدیریت موجودی، کنترل ارتباط با مشتری، گزارش عملکرد، حقوق و دستمزد توسط نرم افزار را به کاربر می دهد.

وجود صندوق فروشگاهی در رستوران ها از جمله فست فودها فصلی جدیدی را رقم زد، فست فود ها پیش از دیگر مراکز به استفاده از صندوق فروشگاهی برای سفارش گیری و فروش رو آوردند، رستوران های زنجیره ای که دارای چندین صندوق ثبت سفارش هستند از طریق ip تمام دستگاه های پوز را به سیستم مرکزی وصل می کند و آمار فروش و سود را به صورت روزانه، ماهانه یا آنلاین بررسی می کنند، وجود صندوق فروشگاهی در فست فود ها باعث کاهش زمان سفارش گیری و کاهش حجم صف صندوق می شود. سیستم های فروشگاهی علاوه بر افزایش سرعت، اشتباهاتی که به علت خطای انسانی رخ می دهند را کاهش می دهد، صندوق فروشگاهی یکی از ملزومات رستوران های شلوغ است برای درک بهتر این جمله کافی است لحظه ای یک رستوران شلوغ را بدون صندوق فروشگاهی تصور کنید، فرایند سفارش گیری به چه صورت انجام خواهد شد؟ چه راه حلی برای کنترل جمعیت وجود خواهد داشت؟ هر ثبت سفارش چقدر زمان خواهد برد؟ چند اشتباه رخ خواهد داد؟ بنابراین صندوق فروشگاهی بهترین و قابل اعتمادترین راهکار برای مدریت فروش یک رستوران یا فست فود به حساب می آید و تاثیر مستقیمی بر کمیت و کیفیت فروش خواهد داشت.

*انواع صندوق فروشگاهی:

صندوق فروشگاهی لمسی pos : صندوق فروشگاهی تاچ به روز ترین نسل پوز فروشگاهی است که برای بهره وری در کلیه مراکز فروش کوچک و بزرک ایده آل است، صندوق فروشگاهی لمسی یک کامپیوتر در ابعاد مانیتور با سخت افزار قوی و سرعت عمل بالا است، صندوق های فروشگاهی لمسی دارای طراحی هوشمندانه و حرفه ای برای جلوه بخشیدن به فروشگاه و جلب نظر مشتریان هستند، از نظر یادگیری و راحتی کار صندوق فروشگاهی لمسی بسیار آسان است به طوری که هر شخص با کمترین آموزش تنها با لمس اثر انگشت خود بر روی صفحه ی مانیتور می تواند فاکتور فروش بزند. قیمت صندوق فروشگاهی لمسی در برابر دیگر صندوق های فروشگاهی در سطح بالاتری قرار دارد، قیمت مانیتور های لمسی از 2.300.000 تومن شروع می شوند هرچه سخت افزار دستگاه به روزتر و قوی تر باشد قیمت صندوق فروشگاهی هم به نسبت افزایش می یابد البته نام برند و کشور سازنده در اختلاف قیمت دستگاه ها بی تاثیر نمی باشد. صندوق فروشگاهی pos عموما دارای صفحه ی نمایش 15 اینچ ضد آب هستد و امکان نصب مانیتور دوم مشتری را به صورت خطی یا ال سی دی دارد. در مجموع صندوق فروشگاهی*دارای جلوه ی شکیل، کاربری آسان، قیمت بالا هستند و برای رستوران ها و فست فود ها بهترین انتخاب اند.

کامپیوتر های ALL IN ONE: کامپیوتر های all in one* انتخاب حرفه ای برای تجهیز یک فروشگاه به حساب نمی آیند اما به دلیل سخت افزار قوی، طراحی زیبا، قیمت مناسب در بسیاری از فروشگاه ها به عنوان صندوق فروشگاهی مورد بهره وری قرار می گیرند، کامپیوتر all in one کامپبوتر بدون کیس است و نمای زیبا و جمع و جوری دارد، آل این وان برای استفاده در محیط اداری یا خانه بهترین انتخاب است، نداشتن امکان اتصال به صفحه ی نمایش دوم مشتری و صفحه ی نمایش ضد آب، تعداد پورت های محدود از ویژگی های منفی All in one در برای انتخاب به عنوان صندوق فروشگاهی به شمار می روند.

صندوق فروشگاهی ECR: یک پک فروشگاهی کامل به حساب می آید که شامل نرم افزار، فیش پرینتر، صفحه ی نمایش، کشو پول و کیبور است و*امکان اتصال به بارکد خوان را دارد، صندوق های ECR هزینه کم و کاربری آسانی دارند و چندین سال است که مورد توجه فروشگاه های کوچک قرار گرفته است، با داشتن صندوق فروشگاهی ECR می توانید آمار های فروش کلی از فروشگاه خود را داشته باشد و به مشتری فاکتور فروش بدهید.

صندوق فروشگاهی کیبوری: صندوق فروشگاهی کیبوری شامل مانیتور، صفحه کلید و سیستم عامل می باشد، از نظر راه اندازی شباهت زیادی به صندوق فروشگاهی لمسی دارد اما مانیتور دستگاه غیر تاچ بوده و حجم بیشتری از فضا را اشغال می نماید قیمت صندوق فروشگاهی کیبوردی به نسبت تاچ مناسب تر است این اختلاف قیمت به قدری نمی باشد که توجیهی برای انتخاب صندوق فروشگاهی به جای لمسی شود.


  شرایط و مولفه های هاست خوب در طراحی سایت
ارسال‌شده توسط: hostcode - 10-06-2017, 07:11 PM - انجمن: simatic S5/step 5 - بدون‌پاسخ

 

شرایط و مولفه های هاست خوب در طراحی سایت

در مورد تعریف هاست در دیگر بخش های مرتبط و مباحث آموزش طراحی سایت مباحث مفصلی را برای شما عزیزان توضیح داده ایم که توجه شما را به مطالعه آنها جلب می کنیم. در این بخش با مقدمه ای کوتاه به شرایطی که یک
هاستخوب در طراحی سایت باید داشته باشد می پردازیم. ورود و فراگیر شدن اینترنت در دنیای فناوری اطلاعات باعث شد مباحثی نظیر میزبانی وب و سرور و هاست نیز شکل گرفته و عمومیت یابند. در واقع به عبارت بسیار ساده هر سایتی برای اینکه به دنیای طراحی وب وارد شود نیاز به یک میزبان یا فضای سروری دارد که به شبکه اینترنت متصل باشد تا فایل ها و محتویات خود را بر روی آن قرار دهد. امروزه در ایران و سایر کشورها، سرورهای بی نهایتی وجود دارند که به صورت هاست لینوکس و یا هاست اشتراکی فعالیت می کنند و به سایت های مختلف سرویس ارائه می دهند. با این مقدمه باید بدانیم که قیمت ها و کیفیت در نظر گرفته شده برای هاست های مختلف یکسان نیست و در واقع باید معیارهایی را برای انتخاب هاست خوب مد نظر قرار دهید.
معیارهای یک هاست عالی

همانگونه که اشاره کردیم کیفیت یک هاست خوب را تعدادی معیارها و پارامترها مشخص می سازند که هیچ کدام به تنهایی نمی تواند کیفیت آن هاست را تضمین کند و تمامی آنها با یکدیگر را باید مورد توجه قرار دهید. در این بخش چند مورد را نام می بریم و سایر ویژگی های یک هاست عالی را در مقاله بعد مرور می کنیم.
سرور و میزان پهنای باند ارائه شده

یکی از اولین معیار ها برای انتخاب یک هاست عالی پهنای باند سرور می باشد که اهمیت بسیار زیادی در طراحی سایت و سئو سایت دارد. این ویژگی تأثیرش میزان در دسترس بودن سایت شما می باشد. نحوه ارائه پهنای باند توسط شرکت ها اصولاً به این صورت می باشد که یک میزان خاص را برای استفاده در اختیار سایت قرار داده و برای آنها محدودیت می گذارند. شیوه دیگر که در تهیه هاست با آن برخورد خواهید داشت ارائه پهنای باند نا محدود می باشد که صراحتاً باید اشاره کنیم صرفاً تبلیغ بوده و جدی نگیرید. شرکت ها قادر به ارائه چنین سرویسی نمی باشند و در بهنترین حالت ممکن اقدام به ارائه پهنای باند با قابلیت توسعه می کنند که از مزایای آن این است که فعالیت سرور به صورت مستمر ادامه دارد و متوقف نخواهد شد. در شرکت نونگار پردازش با توجه به تجارب سالیان اخیر پهنای باند دو برابری در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا مشکلی از این بابت برای آنها به وجود نیاید.

حفاظت از هاست و سرور در برابر حوادث مختلف

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در زمینه هاست و هاستینگ این است که برای مواقعی که برق قطع می شود حتماً پیش بینی های لازم صورت گرفته باشد. در سرورهای خارج از ایران احتمال قطعی برق بسیار کمتر می باشد، اما این مشکل را شرکت های ارائه دهنده هاست در ایران نیز می توانند با در نظر گرفتن باطری ها و یا ژنراتورهایی برطرف کنند و کمک کنند تا سایت شما همیشه در دسترس باشد. از موارد مهم دیگر اتفاقات پیش بینی نشده ای می باشد که هر لحظه ممکن است اتفاق افتاده و متاسفانه کمتر توجهی به آنها می شود. خصوصاً اگر سایت با اهمیتی دارید که کاربران زیادی در طول روز از آن بازدید می کنند، پیش بینی بلایای طبیعی و حوادث غیر قابل پیش بینی نظیر آتش سوزی و زلزله و سیل و ... توسط شرکت ارائه دهنده هاست بسیار مهم می باشد و باید حتماً در مکان هایی با کمترین ریسک و بالاترین ضریب امنیت سرورها را نگه داری کنند.
لطفا از تور تایلند ما نیز دیدن نماید


  استفاده از رنگ مشکی در طراحی سایت:
ارسال‌شده توسط: sitecup1 - 10-04-2017, 09:31 PM - انجمن: simatic S5/step 5 - بدون‌پاسخ

 
بیشتر افراد استفاده از رنگ سیاه در طراحی سایت را نمی پسندند و آن را سمبل پوچی، خفگی و ... می دانند و زمانی آن را قبول می کنند که در کنار رنگ سفید (یا رنگی روشن) باشد تا رنگ مشکی به خوبی جلوه کند. رنگ مشکی معمولاً نماد نبود نور و روشنایی است و از زمان گذشته آن را با مرگ و دنیای تاریکی یکی می دانند. با این حال استفاده درست از نگ مشکی می تواند جلوه زیبایی به طراحی سایت ببخشد.
شرکت طراحی سایت های بسیاری هم اکنون از رنگ سیاه در طراحی لوگو و معرفی نام تجاری خود در پوسترهای تبلیغاتی شان استفاده می کنند. رنگ مشکی سبب می شود که حس امروزی و کمال به هر چیزی داده شود (یادتان هست که بالاتر از سیاهی رنگی نیست؟). شما هم می توانید با استفاده از رنگ مشکی در طراحی سایت خود، کاربران را به خرید محصولات خود تشویق کنید.
طراحی سایت با رنگ مشکی
در طراحی سایت هایی که از پس زمینه مشکی بهره می گیرند باید در تایپوگرافی شان دقت بالایی خرج شود. باید دقت کنید که متن محتوای شما نباید با رنگ های تیره نشان داده شوند بلکه برای بهبود خوانایی باید از رنگ های روشن متضاد استفاده کنید. معمولاً طراحان سایت برای آنکه بخواهند توجه کاربران را به قسمت خاصی از مطلب جذب کنند، از رنگ مشکی در پس زمینه استفاده می کنند.
در این نوع طراحی سایت باید از فونت های ساده و خوانا استفاده شود تا کاراکترها و مولفه های درون صفحه به وضح مشخص شوند . همچنین از فاصله زیاد بین مطالب، شکل ها و تصاویر خودداری کنید تا صفحه شما نا مرتب نباشد. نامنظم بودن این المان ها مخاطبان را از سایت تان فراری می دهد.
برای آنکه کاربران از خواندن مطالب و محتوای سایت شما خسته نشوند، پیشنهاد می کنیم کنتراست متن و رنگ پس زمینه را با دقت انتخاب کنید و توجه داشته باشید که بهتر است رنگ های ملایم و از سایه برای فونت ها استفاده کنید. استفاده از رنگ مشکی خالص و فونت سفید انتخاب خوبی نیست زیرا رنگ مشکی خالص تمام مولفه ها درون صفحه را در خود هضم  می کند. اگر دقت کنید در طراحی سایت ها نیز از رنگ خاکستری تیره و نوک مدادی به جای رنگ سیاه استفاده می شود. شما هم می توانید از رنگ های متضاد و دلنشین تر در این نوع طراحی سایت استفاده کنید.
نحوه ترکیب سایر رنگ ها با رنگ سیاه می تواند به طراحی سایتی شیک و جذاب منجر شود. به عنوان مثال ترکیب رنگ سیاه با رنگ های آبی، قرمز و زرد ترکیب رنگ بسیار عالی است و احساس ثبات را در مخاطب ایجاد می کند. همچنین رنگ های صورتی و سبز می توانند برای سایت های شخصی و سایت های توسعه دهنده نرم افزار استفاده شوند. شما هم می توانید با آزمون و خطا رنگ مورد علاقه خود را به درستی پیدا کنید. پیشنهاد می کنم که مقاله روانشناسی رنگ در طراحی وب سایت را مطالعه نمایید.
منبع: طراحی سایت


  آکواریوم پوکت تجربه بیاد ماندنی سفر تایلند
ارسال‌شده توسط: hostcode - 08-31-2017, 02:45 AM - انجمن: simatic S5/step 5 - بدون‌پاسخ

آکواریوم پوکت تجربه بیاد ماندنی سفر تایلند

[عکس: %D8%A2%DA%A9%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%...%D8%AF.jpg]

[عکس: %D8%A2%DA%A9%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D9%...%D8%AF.jpg]


در تور پوکت

این آکواریوم گرمسیری، این آکواریوم اولین آکواریم در سطح تایلند است و مجموعه‌ای کم‌نظیر از ماهی‌های استوایی، لاک پشت‌ها، مرجان‌ها و گونه‌های دیگری از جانوران دریایی را در خودش دارد.
آکواریوم گرمسیری پوکت یکی دیگر از دیدنیهای پوکت تایلند به شمار میرود ودر این آکواریوم که از بهترین جاذبه های گردشگری پوکت است بیش از 150 گونه جانوری وجود دارند که از زیستگاههای آب شیرین و بیشتر آنها گونه های محلی از گونه های مشهور جهانی میباشند  که توسط خلیج ها و جزیره های مهیج دریای آندامان و خلیج تایلند احاطه شده اند.

آکواریوم پوکت بخشی از مرکز زیست شناسی دریایی ام بی سی پوکت است که در جنوبی ترین نقطه دماغه پانواPanwa در جزیره پوکت واقع شده است. که توسط خلیج ها و جزیره های زیبا و مهیج احاطه شده است و یک مقصد عالی برای یک سفر خانوادگی است. وارد آکواریوم شوید و خود را در یک دنیای شگفت انگیز زیر آب با بیش از ۱۵۰ گونه مختلف جانوری از زیستگاههای آب شیرین و دریا بیابید که بیشتر آنها گونه های محلی از دریای آندامان و خلیج تایلند هستند. نمایش های تعاملی آکواریوم شما را در یک سفری به محیط زیست از طریق رودخانه ها، دریاچه ها و صخره های مرجانی گرانبها و در معرض انقراض، منگروها و دهانه رودخانه، قرار می دهد.


هاست ارزان


  پالت پلاستیکی
ارسال‌شده توسط: aliexpert - 07-29-2017, 04:41 AM - انجمن: simatic S5/step 5 - بدون‌پاسخ

پالت پلاستیکی وسیله ای جهت انبار کردن مواد بصورت کلی در جاهای مختلف میباشد که در ۳ حالت بفروش میرسد,چوبی – فلزی – پلاستیکی که همه ی آنها را میتوانید از سایت ما خریداری کنید. پالت پلاستیکی جهت نگه داری کالا ها در ابعاد و وزن های مختلف استفاده میشود, در قدیم پالت ها بصورت چوبی و فلزی تولید میشدند که با آمدن پالت های پلاستیکی دیگر از آنها استفاده نمیشد.

ویژگی ها و مزایای پالت پلاستیکی چیست؟
این نوع پالت ها نسبت به دو نوع دیگر آن دارای ویژگی سبک بودن و دارای قابلیت تحمل وزن بیشتری میباشند.یکی از ویژگی های بسیار مهم که این نوع از پالت را از سایر آنها جدا ساخته این است که پالت های پلاستیکی دارای رنگ های متفاوت هستند که میتوان آنها را برای دسته بندی های مختلف به آسانی استفاده کرد.
پالت های پلاستیکی به دلیل ساخت با کیفیت بالا خراب نمیشن و میتونید در آینده اگر برای شما قابل استفاده نبوده آنها را به فروش برسانید. این نوع پالت دارای قابلیت انعطاف پذیری بسیار زیاد هست که میتونید با خیال آسوده در هر شرایطی از آنها استفاده کنید.
برای ارسال محصولات به جاهای دور به دلیل استحکام زیاد و بالای این نوع پالت,ازش برای ارسال به سایر نقاط استفاده میشود. به دلیل استرلیزه بودن این نوع پالت برای استفاده در صنعت غذایی نیز استفاده میشود و در شمال و جنوب کشور که رطوبت زیاد است نیز کاربرد دارد. یکی دیگر از ویژگی های مثبت این نوع پالت این است که زنگ نمیزند.
پالت پلاستیکی را به طور کلی میتوان به دو بخش تقسیم کرد. هر چند که با اندازه های مختلفی میتوان آن را تولید کرد. از آنجاییکه خرید پالت پلاستیکی را در صنعت های مختلفی استفاده میکنند و هم چنین کار برد های متنوعی دارد پس باید در سایز های مختلفی از آنها تولید شوند.
مثلا در صنعت کشاورزی , یا در صنعت دارویی و همچنین در صنایع نفت و گاز و …
سازمان هایی در دنیا برای استاندارد سازی و تعیین میزان استاندار ها وجود دارند که برای هر محصول یکسری فاکتور ها را معین کرده و میزان استاندارد آن ها را نیز معرفی میکنند.
از این رو برای تولید پالت ها نیز یک سری استاندارد هایی در نظر گرفته شده است که توسط این سازمان ها و نهاد ها تایید میشود.

مدل پالت پلاستیکی صاف
در اندازه های مختلف و مدل دیگر پالت پلاستیکی مشبک باز هم در سایز بندی های متنوع دو مدل از این محصول هستند که در ادامه مطلب بیشتر به سایز بندی این نوع کالا ها می رسیم.
یکی از مرسوم ترین سایز های پالت پلاستیکی که استفاده بسیار زیادی دارد سایز ۱۰۰*۱۲۰*۷۶ است که وزن خالصی حدود ۵۰۰ گرم دارد . این نوع پالت ها بیشتر در صنایع غذایی کاربرد دارند.
سایز دیگر آن که باز زیاد مورد استفاده قرار می گیرد سایر ۱۲۰*۱۰۰*۱۵ هست . یک سایز دیگر آن ۱۲۰*۸۰*۱۵ سانتی متر میباشد. این سه سایز پالت های پلاستیکی بیشترین مصرف را دارندو به طور استاندارد در این سایز آماده می شوند.
جنس پالت های پلاستیکی امروزه معمولا از جنس HDPE تهیه می شوند و به طور معمول دوام و ماندگاری بالایی دارند و برای زمان زیادی مورد استفاده قرار می گیرند.
برای خرید پالت پلاستیکی در تهران می توانید از کارشناسان مجموعه پترو پالت کمک بخواهید و مشاوره بگیرید. داشتن مشتری های خوب برای یک شغل هرگز اتفاقی نیست. این نشان کیفیت محصولات و تولیدات مجموعه ما می باشد.


  تردمیل
ارسال‌شده توسط: Mohammadhajilu - 06-17-2017, 05:01 PM - انجمن: simatic S5/step 5 - بدون‌پاسخ

تردمیل از جمله تجهیزات ورزشی پرکاربرد است که در سال های اخیر استفاده از آن تا حد چشمگیری افزایش پیدا کرده است. و از این رو علاوه بر تردمیل باشگاهی ، تردمیل خانگی نیز طرفداران زیادی در بین جوامع به ویژه خانم ها پیدا کرده است. این افزایش به دلیل مزایای بی شمار تردمیل است که ورزش را برای افراد به یک تفریح و سرگرمی تبدیل کرده که مناسب برای تمام افراد است.

در این بخش از مجموعه مقالات تردمیل قصد داریم مزایای تردمیل را برای شما علاقه مندان به ورزش توضیح دهیم. تردمیل یک وسیله ورزشی است که استفاده از آن بسیار آسان است و بدون در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی و هیاهوی محیط خارج می توان بر روی آن ورزش کرد. سهولت استفاده از تردمیل در واقع به عنوان یکی از مزایای عمده این وسیله ورزشی است. برای ورزش با تردمیل هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید در عین ورزش کردن، به سرگرمی های مورد علاقه خود نظیر تماشای فیلم، گوش دادن به موزیک و غیره نیز بپردازید. علاوه براین شما می توانید در تمام طول شبانه روز که می خواهید به ورزش بپردازید.

رفتن به باشگاه و ورزش های خارج از خانه معمولا نیازمند وقت زیادی است، در حالی که امروزه بیشتر افراد با مشغله های کاری زیادی مواجه هستند و زمان کافی برای پرداختن به ورزش و رسیدن به تناسب اندام ندارند، از مزایای تردمیل، می توان به زمان کم و راحتی اشاره کرد. تردمیل تولید سر و صدا نمی کند و در نتیجه مزاحمتی برای سایر اعضای خانواده و همسایگان ندارد.

به علاوه با پیشرفت تکنولوژی، تولید تردمیل نیز بسیار توسعه پیدا کرده است. امروزه انواع تردمیل با دارا بودن ویژگی تنظیم شیب به بازار عرضه شده اند. این انواع تردمیل می توانند تاثیر به سزایی در تناسب اندام در کمترین زمان ممکن داشته باشند. علاوه بر این انواع جدید تردمیل دارای ویژگی های بسیاری هستند که سهولت دستیابی به تناسب اندام را بیشتر می کنند.

مهم ترین محدودیت تردمیل ، قیمت تردمیل است که ممکن برخی از افراد توانایی پرداخت آن را نداشته باشند. از این رو فروشگاه اینترنتی هایپرجیم با فروش اقساطی تردمیل سعی بر بر طرف کردن این محدودیت دارد. تمام افراد می توانند تردمیل مورد علاقه خود را به صورت اقساطی و بدون بازپرداخت از فروشگاه اینترنتی هایپرجیم تهیه نمایند. البته فروشگاه اینترنتی هایپرجیم نه تنها در زمینه فروش تردمیل بلکه در زمینه فروش انواع تجهیزات ورزشی نظیر دوچرخه ثابت و اسکی فضایی نیز فعالیت دارد.


Most recent thread 1
You can put some news stuff here
Most recent thread 2
You can put some news stuff here

پست الکترونیک
پست الکترونیک: Info@qeshmvoltage.com

مهمان عزیز، خوش‌آمدید.
شما می‌توانید از طریق فرم ثبت‌نام در انجمن عضو شوید.

نام‌کاربری
  

رمز عبور
  

آخرین موضوعات
BUENOS AIRES, Argentina -...
انجمن: Micro Master (AC Drive)
دیروز, 03:44 PM
» پاسخ‌ها: 0   » بازدید: 1
NEW YORK, N. [url=https:/...
انجمن: Micro Master (AC Drive)
دیروز, 03:32 PM
» پاسخ‌ها: 0   » بازدید: 1
ATLANTA -- Kirk Hinrich m...
انجمن: Micro Master (AC Drive)
دیروز, 03:24 PM
» پاسخ‌ها: 0   » بازدید: 1
MINNEAPOLIS - In his firs...
انجمن: Micro Master (AC Drive)
دیروز, 03:19 PM
» پاسخ‌ها: 0   » بازدید: 1
ANAHEIM, Calif. [url=http...
انجمن: Micro Master (AC Drive)
دیروز, 03:05 PM
» پاسخ‌ها: 0   » بازدید: 1
EAST RUTHERFORD, N. [url=...
انجمن: Micro Master (AC Drive)
دیروز, 01:58 PM
» پاسخ‌ها: 0   » بازدید: 1
INDIAN WELLS, Calif. [url...
انجمن: Micro Master (AC Drive)
دیروز, 01:44 PM
» پاسخ‌ها: 0   » بازدید: 1
Tampa, FL (SportsNetwork....
انجمن: Micro Master (AC Drive)
دیروز, 01:37 PM
» پاسخ‌ها: 0   » بازدید: 1
BALTIMORE -- A person fam...
انجمن: Micro Master (AC Drive)
دیروز, 01:04 PM
» پاسخ‌ها: 0   » بازدید: 2
Ottawa, ON (SportsNetwork...
انجمن: Micro Master (AC Drive)
12-05-2019, 03:08 PM
» پاسخ‌ها: 0   » بازدید: 1


کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به قشم ولتاژ می باشد. طراحی و اجرا توسط